9JdY5dRA.jpeg
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2018 m. birželio mėnesį Kaune, UAB „Fudo“ sumontuotas ir paleistas eksplotacijai dar vienas „Vilter“ pramoninis sraigtinis kompresorius VSS-2101.
Šis agregatas skirtas aptarnauti pramoninį uogų sušaldymo fryzerį, kuris pajėgus šaldyti iki 3t per valandą uogų, kompresoriaus našumas siekia 547 kW (-40°C/+35°C).

Atliekant darbus buvo pakeisti seni, susidėvėję „Kuhlautomat“ šaldymo kompresoriai į naujos kartos pramoninį „Vilter“ agregatą,
kuris išsiskiria aukštu našumo lygiu, galimybe valdyti nuotoliniu būdu, kas ypač sumažina šaldymo sistemos priežiūros kaštus bei palengvina jo eksploataciją.

„Vilter“ pristato VSS viensraigčius kompresorius, kurie turi mažiau judančių dalių nei stūmokliniai kompresoriai ir yra efektyvesni už dvisraigčius kompresorius.
„Vilter“ patikimumo esmė – subalansuotoje viensraigčio kompresoriaus konstrukcijoje. Ši neeilinė konstrukcija sudaro galimybę suteikti nuo 5 iki 15 metų garantiją:
penkerių metų garantiją vidinėms kompresoriaus dalims ir penkiolikos metų garantiją guoliams. Tai didžiausia galima garantija pramonėje.
Apkrova į guolius yra nedidelė, taip pat žymiai sumažintas vibracijos bei garsumo lygis – dėl kompresoriaus subalansuotos konstrukcijos.
„Vilter“ sukurta unikali „Parallex“ šliaužiklių sistema leidžia kompresoriui optimaliausiu pajėgumu dirbti efektyviai.

Daugiau apie „Vilter“ bei jos asortimentą rasite – http://bit.ly/2OSr9DJ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.